O MARCE

Tatus Kuchnie & Nolte

historia marki

Nasza firma została założona w 1958 roku przez Konrada Nolte. Przez ponad 50 lat staliśmy się specjalistami w produkcji mebli kuchennych klasy premium, które dla naszych Klientów są synonimem najwyższej jakości potwierdzonej prestiżowym znakiem „Made in Germany”. Nolte Küchen to nowoczesność, która czerpie z tradycji i doświadczenia.

O naszej sile świadczą również liczby: dziennie produkujemy ponad 800 kuchni, każda na indywidualne zamówienie, które trafiają do 60 krajów z całego świata. Zatrudniamy blisko 1 100 wysoce wykwalifikowanych pracowników a nasze zakłady produkcyjne zajmują 100 000m2 powierzchni.

Kuchnie Nolte charakteryzują się maksymalną precyzją wykonania. W ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne i w pełni zautomatyzowane maszyny, dzięki którym nasze meble są dopracowane w najdrobniejszych detalach. Sterowane komputerowo urządzenia zapewniają perfekcyjne wykonanie niemożliwe do uzyskania w przypadku drobnej produkcji i pracy ręcznej.

Tatus Kuchnie jest oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte, będącej jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat marka Nolte jest wyznacznikiem najwyższej jakości, nowoczesnych rozwiązań oraz trwałości.

Tatus Kuchnie jest oficjalnym przedstawicielem firmy Nolte, będącej jedną z największych firm produkujących meble kuchenne w Niemczech. Od ponad 50 lat marka Nolte jest wyznacznikiem najwyższej jakości, nowoczesnych rozwiązań oraz trwałości.

Dlaczego NOTLE?

INNOWACJE

INNOWACJE

Sekret możesz powierzyć najbliższej osobie, a my zdradzamy go właśnie Tobie! Naszym kluczem jest wytrwała realizacja marzeń, nieustanne doskonalenie się w każdym momencie oraz ciągłe ulepszanie projektów i rozwiązań.

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoja kuchnia wyróżniała się kreatywnymi rozwiązaniami i perfekcyjnością. Dotyczy to zarówno funkcjonalności kuchni, jak i jej designu. Nie bez powodu słyniemy z wysokiej innowacyjności.

Postęp to piękno, a pomysły są podstawą osobowości. Pragniemy, aby Twoja kuchnia była jej wyrazem. Nasza innowacyjność jest nierozerwalnie związana z najnowszymi technologiami i odkrywczymi rozwiązaniami technicznymi.

Jakość wykonania

Jakość wykonania

Perfekcyjne wykonanie jest gwarancją najwyższej jakości, która przekłada się na długie lata satysfakcji z użytkowania praktycznej i niezawodnej kuchni. Dokładna i specjalistyczna obróbka została opatrzona prestiżowym znakiem „Made in Germany”.

Powierzchnie i krawędzie są doskonale zoptymalizowane dzięki w pełni automatycznym, sterowanym komputerowo maszynom.

Stworzony produkt zostaje poddany wykończeniu przez wyspecjalizowanych pracowników, czego efektem są doskonałe i dopracowane w każdym szczególe meble. Tutaj nie ma miejsca na przypadek lub niedociągnięcia. Nie bez powodu firma Nolte jest kojarzona z trwałością i najwyższą jakością swoich wyrobów

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa

Naszą firmę charakteryzuje wysoka umiejętność słuchania Klientów, dzięki czemu zawsze dostosowujemy się do Twoich indywidualnych potrzeb!

Z myślą o Twojej satysfakcji prezentujemy kuchnie Nolte Küchen, które charakteryzują się specjalistyczną i dokładną obróbką, opatrzoną znakiem „made in Germany”.

Pragniemy, aby Twoja kuchnia pasowała do Ciebie pod każdym względem!

Dla Twojego komfortu specjalizujemy się w meblach kuchennych na wymiar. Oferujemy szeroki wybór unikalnych mebli

Gwarancja

Gwarancja

Nasze kuchnie nie podlegają normom, to my wyznaczamy standardy i wzorce!

Mając na uwadze Twoje poczucie komfortu, gwarantujemy 5 lat gwarancji.

Pragniemy wynagrodzić zaufanie, jakim nas obdarzyłeś, dlatego zapewniamy najdłuższe na rynku zabezpieczenie, które się przekłada na Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Ochrona środowiska

Ochrona środowiska

Oferując meble kuchenne na wymiar, stale pamiętamy o środowisku naturalnym.

Prezentujemy innowacyjne meble kuchenne producenta Nolte Kuchen, który jako pierwszy w Niemczech uzyskał obie pieczęcie środowiskowe zrównoważonej gospodarki leśnej.

Firma Nolte od września 2010 roku posiada certyfikaty PEFC® i FSC®. Ponadto od stycznia 2012 roku Nolte Kuchen pobiera wyłącznie certyfikowany zielony prąd, pochodzący z energii wodnej w Renie.

Dzięki nam urządzając kuchnię swoich marzeń, wspomagasz środowisko!

Produkcja

Produkcja

Nasze kuchnie cechuje wysoka trwałość i niepowtarzalność. Aby w pełni spełnić Twoje oczekiwania, wszystkie kuchnie Nolte są produkowane wyłącznie w Niemczech.

Główna siedziba Nolte Kuchen znajduje się w Lohne, w mieście, które powszechnie uważane jest za światową stolicę kuchni.

Nasze kuchnie są idealnym dowodem na perfekcję, precyzję i wytrzymałość niemieckiej produkcji.

Jednakże w poszukiwaniu swojej wymarzonej kuchni, nie musisz wyruszać w daleką podróż. Siedziba naszej firmy jest o wiele bliżej, niż Ci się wydaje. Znajdziesz nas w Opolu w Galerii Wnętrz Prószkowska 54 a także w miejscowości Rzepcze!

Jakość jest procesem! Gdyby była jedynie standardem, nigdy by nas nie wyróżniała!

Oto filozofia Nolte Küchen. Wysoką, bezkompromisową jakość Nolte oferuje za korzystną cenę, ponieważ od samego początku stawia na racjonalną koncepcję produkcyjną i płynną logistykę produkcji. Uszlachetnianie powierzchni i krawędzi są doskonale zoptymalizowane i odbywają się na sterowanych komputerowo, w pełni zautomatyzowanych maszynach. Po wykończeniu przez wyspecjalizowanych pracowników powstaje precyzyjny produkt, który wykracza znacznie poza “rzemieślniczą jakość”.

Kuchnia – przestrzeń do życia!

Ponieważ to właśnie środowisko, w którym mieszkamy, w głównej mierze wpływa na jakość życia oraz poczucie satysfakcji z zaspokojenia naszych potrzeb, a zdrowie jest bezsprzecznie fundamentalnym elementem rozwoju jednostki – firma Nolte za nadrzędny cel swych działań stawia sobie politykę zgodną z zasadami zrównoważonego rozwoju. Stosowane surowce nie dość, że spełniają wymogi normatywne, to czynią to ze znaczną nawiązką, spełniając tym samym postulaty dotyczące kształtowania zrównoważonego środowiska mieszkaniowego i poprawę warunków zdrowotnych naszego życia.

Zaufanie jest dobre. Kontrola lepsza!

Nasze meble podlegają stałemu nadzorowi neutralnych instytucji kontrolnych oraz spełniają dodatkowo wymogi DGM:

  • Wyroby podlegają stałemu nadzorowi z punktu widzenia bezpieczeństwa;
  • Elementy są badane na zawartość substancji szkodliwych’
  • Powierzchnie kuchni są badane jako elementy zgodnie z normą DIN 68861;
  • Meble badane są zgodnie z normą EN 14749;
  • Meble posiadają certyfikaty ekologiczne.