PROJEKT

Projekt

Zobacz jakie są elementy dobrego projektu

 • Projekt i wizualizacja

  Zdefiniujemy Twój styl i razem stworzymy projekt indywidualnej, wymarzonej kuchni.

 • Wykończenie wnętrza

  Dbając o najdrobniejsze szczegóły, perfekcyjnie rozplanujemy Twoją przyszłą kuchnię.

 • Oświetlenie

  Wyróżnia nas kreatywne podejście również w doborze Twojego oświetlenia.

 • Dobór sprzętu AGD

  Gwarantujemy nie tylko trwałe meble, ale także niezawodny sprzęt AGD

Niezapomniane przyjęcia, zachwyceni goście, rodzinna atmosfera podczas każdego posiłku…
Opowiedz nam o tym, jaka jest kuchnia Twoich marzeń.

Składniki dobrej kuchni

Projekt i wizualizacja

Nie projektujemy zwykłej przestrzeni, projektujemy kuchnię dostosowaną do Twoich wyjątkowych potrzeb. Zdefiniujemy Twój styl i razem stworzymy projekt indywidualnej, wymarzonej kuchni.

Mało tego! Stworzymy niesamowitą wizualizację, która pozwoli Ci dostrzec to, czego nie mogłeś do tej pory! Korzystając z odpowiedniego programu do grafiki trójwymiarowej, nasz
doświadczony projektant stworzy obraz dopracowanej w najdrobniejszych szczegółach kuchni. To już kolejny krok, aby Twoje marzenie stało się realne!

Współpracując z nami, każdego dnia stajesz się częścią projektu i nieustannie nadzorujesz efekty naszej pracy. Przygotowana przez nas kolorowa wizualizacja przyszłej kuchni podlega Twojej bezwzględnej ocenie i czeka na Twoją akceptację.

Wykończenie wnętrza

Dbając o najdrobniejsze szczegóły, perfekcyjnie rozplanujemy Twoją przyszłą kuchnię. Ważną kwestią jest odpowiedni rozkład przyłączy, który ma nieocenione znaczenie przy planowaniu rozmieszczenia oświetlenia i sprzętu AGD.

Dołożymy wszelkich starań, byś zostały odpowiednio rozplanowane miejsca, w których wystąpią takie elementy, jak płytki, czy wysokie parapety.

Naszym priorytetem jest dokładne określenie Twoich potrzeb i czeka na Twoją akceptację.

Oświetlenie

Nie interesują nas szablonowe rozwiązania i masowa produkcja! Wyróżnia nas kreatywne podejście oraz umiejętność słuchania, które wyrażają się również w doborze Twojego oświetlenia.

Przytulna atmosfera oraz wyjątkowe akcenty są niemożliwe do osiągnięcia bez odpowiednio dobranego światła. Oświetlenie wpływa także na Twoje samopoczucie i jest kluczowe dla optymalnego oświetlenia stanowiska pracy.

Najnowocześniejsza technika zapewni Ci przyjemne i delikatne dla oczu światło, które skutecznie podkreśli atuty Twojej kuchni.

Dobór sprzętu AGD

Gwarantujemy nie tylko trwałe meble, ale także niezawodny sprzęt AGD, który będzie fundamentem Twojej funkcjonalnej kuchni. Od tej pory podczas pieczenia i gotowania poczujesz
prawdziwą radość i spełnienie.

Oferujemy inteligentne planowanie kuchni oraz wysokojakościowe urządzenia do zabudowy takich marek jak Miele, Siemens, Bosch oraz Blanco.

Ponadto oferujemy znaną i cenioną luksusową niemiecką markę sprzętu AGD – Gaggenau, która cieszy się ogromnym zaufaniem ze względu na niezawodność, starannie dobrane materiały, wysoką wydajność oraz artystyczny i gustowny design.